- CANON

Цена
€21 18 / 41 42 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA TS9150/TS6151/TS8152/TS6150/TS9155/TR7550/TS8151/TS8150/TS9150/TR8550 |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 8.3 ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 600 |
| Обем (ml) | 11.2 |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA G серия |
| OEM код | 2105C001 |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.04кг |
Оригинален касет Canon CLI-581 XL BK – Висококапацитетен черен
Получете ясни и остри черни текстове и дълготрайни разпечатки с оригиналния касет Canon CLI-581 XL BK. Проектиран за Canon PIXMA принтери, този висококапацитетен черен касет осигурява до 600 страници, намалявайки честотата на смяна. Насладете се на надеждни, без размазване резултати за вашите ежедневни документи и снимки.
Ключови Предимства
- Висок капацитет – Отпечатва до 600 страници, за да печатате повече и да сменяте касетите по-рядко.
- Оригинално качество Canon – Проектиран за последователни, живи резултати и перфектна съвместимост с вашия Canon принтер.
- Лесен монтаж – Просто поставяне без бъркотия и усилия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 600 |
| Обем (ml) | 11.2 |
| OEM код | 2105C001 |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (месеца) | 24 |
Какво има в кутията
- 1 x Canon CLI-581 XL BK мастилен касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





